Будівництво Premier Resort Hotel в Буковелі

В I кварталі 2019 року буде збудований другий 5 зірковий апарт-готель в Буковелі під назвою «Premier Resort Hotel».

Дизайн інтер’єрів робила студія YOD – українська студія з уже досить відомим ім’ям. Головний напрямок роботи студії – це розробка та реалізація комерційних інтер’єрів. Кожен об’єкт студії унікальний експеримент художнього оформлення і-конструкторських рішень, завдяки балансу яких і виходить ідеальний інтер’єр. Над кожним проектом працює ціла команда, головне завдання яких – створення автентичних інтер’єрів, гармонійно зберігають зв’язок людини з навколишнім середовищем. Студія щороку отримує найпрестижніші премії різних конкурсів в Україні та за кордоном.

Керуватиме готелем компанія Premier Hotels and Resorts. Цікавий та сучасний проект готелю вже зацікавив багатьох інвесторів – наявність парковки, ресторану і двох басейнів – закритого і відкритого з підігрівом. В готелі передбачені кімнати для конференцій, переговорів та інша бізнес-інфраструктура, що збільшить відвідуваність за рахунок проведення бізнес-конференцій, які компанії якраз люблять проводити в міжсезоння, коли попит на номери менше.

Premier Hotels and Resorts (ТОВ “Прем’єр Інтернешнл”, Київ) об’єднує 17 готелів категорій 3-5 зірок під брендами Premier Palace Hotels, Premier Hotels і Premier Compass Hotels. Готелі розташовані в Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Одесі, Полтаві, Сумах, Херсоні, Донецьку, Почаєві, Мукачево (Закарпатська обл.), Олександрії (Кіровоградська обл.), с. Старовойтова (Волинська обл.).

Апарт-готель відкриється під брендом Premier Resort Hotel з номерним фондом 130 номерів площею від 25 кв. м. Будівництво об’єкта стартувало в квітні 2017 року. Площа земельної ділянки становить 0,25 га, загальна площа готелю – 7,054 тис. кв. м.

Девелопером проекту і забудовником виступає компанія Lev Development, інвесторами – приватні особи. Кожен бажаючий може стати власником одного із номерів і таким чином отримувати прибуток за здачу номерів. Станом на 18 грудня 2017 року продано 30% апартаментів.

ТОВ “Лев Девелопмент” – львівська компанія-девелопер, заснована Василем Левицьким в 2017 році. В портфелі компанії – три житлові комплекси у Львові (1 завершено, 2 заплановані в здачу в 2 кв. 2019 роки) і один – у Львівській області (м. Дубляни).