15 вересня - підвищення цін - LEV Development

15 вересня – підвищення цін

September 2019
05

Шановні клієнти, звертаємо вашу увагу, що з 15 вересня квартири від Лев Девелопмент подорожчають. Встигніть купити нерухомість за старою ціною!

У продажі зараз доступні квартири у житлових комплексах HYGGE 148, OBRIY, OBRIY2 та OBRIY3, а також у клубному будинку GENEVA.

ЖК HYGGE 148, що по вулиці Пасічній. Це один із перших будинків в місті, в котрому у повній мірі реалізована концепція «двір без машин», адже на цокольному рівні будинку буде розташовано дворівневий підземний паркінг, що забезпечить усім мешканцям паркомісця.

ЖК OBRIYOBRIY2 та OBRIY3 – житлові комплекси, що розташовані в екологічно чистій зоні на вулиці Малоголосківській. Перевагою саме цього житла – близьке розташування до центру міста.

GENEVA – клубний будинок, який вже зданий в експлуатацію. Розташований він за адресою вул. Шевченка, 75а. Це житло елітного класу, де належним чином забезпечена термо- та звуко- ізоляція, а виконано будівництво з екологічно чистих матеріалів. Будинок виконано без комерції на першому поверсі, однак з консьєрж сервісом та підземним паркінгом.

Деталі у відділах продажу Lev Development:

м. Львів
вул. Грушевського 11
вул. Пасічна (біля будівництва)
+38 (097) 20 222 00

Residential Complex
Number of rooms
1 2 3 4 5 6 7
Square, m2
Price, UAH / m2
Floor
More options
SELECT APARTMENT
запис на консультацію