Реабілітація для бійців АТО в Буковелі

Компанія Lev Development розпочала будівництво нового проекту Premier Resort Hotel, де зможуть відпочивати не тільки туристи а й бійці АТО, а саме надала можливість безкоштовної 10 денної реабілітації наших героїв в готелі.

Павло Барчук, співвласник ТОВ «Lev Development»: «Ми розуміємо всю соціальну відповідальність і ситуацію яка склалася в країні. І не можемо стояти осторонь, завжди допомагаємо, розуміємо цю проблему, що людина яка там побувала, має дуже велике навантаження на психологічний стан і здоров’я. Потрібен якісний відпочинок, а де це можна ще робити, як не в Карпатах?»

На початок реабілітаційного періоду для українських воїнів та військових медиків прибули і священнослужителі капелани Жовківського та Кам’янко-Буськівського деканату аби благословити початок роботи та будівництво нового готелю.

Отець Іван Сас, капелан 10-ї штурмової гірської бригади: «По завершенню будівництва наші воїни будуть проходити реабілітаційний період, тобто які уже звільнилися і які ще воюють, так щоб мали можливість тут себе тілесно укріпити, в цій чудовій, Богом благословенній для Україні місцевості.»

Схема створення готелю, яка вже давно відома і стала популярною за кордом, в Україні використовується вперше – це перший крок до унікального розвитку готельного бізнесу. Власники проекту діляться ідеальною формулою для вдалого інвестування: місце розташування комплексу, високими стандартами сервісу, надійністю та брендовим ім’ям, яке гарантуватиме успішність проекту.

Павло Барчук, співвласник ТОВ «Lev Development»:«Ми зараз знаходимось в готельно-відпочинковому комплексі Osterplatz і ззаду мене знаходиться будівельний майданчик корпусу нового апарт-готелю, який буде збудований в 2019 році. Це буде готель нового класу, 5 зірковий готель з спеціалізованою управляючою готельною компанією.»

Інтер’єрний предметний дизайн створює та реалізовує креативна дизайн студія YOD, яка отримала визнання найуспішніших рестораторів та готельерів країни. Апартаменти площею від 23 кв.м. дозволяють розпочати свій бізнес навіть із мінімальними вкладеннями. Придбавши апартаменти в Premier Resort Hotel ви отримуєте власну нерухомість біля туристичного комплексу Буковель з можливістю відпочивати особисто та розглядати їх як вигідну інвестицію, якою Ви зможете керувати дистанційно та отримувати пасивний дохід впродовж року.