ЖК SILENT PARK - LEV Development
Цена: от 22 900 грн/м2

ЖК SILENT PARK

Живи в моменті
узнать
больше

Місце твоєї свободи

ЖК SILENT PARK — це простір бізнес-класу, натхненний самою природою, її досконалістю та силою до життя. Це місце, де свобода отримала форму та назву. Тут ви вільні від утоми великого міста, але маєте всі його переваги. Вільні від нав’язаних правил, але можете створити свої. Вільні від зайвої метушні, але завжди можете бути в серці подій.

Цена:
от 22 900 грн/м2
Этап строительства:
PRESALE
Площадь:
от 36.80 до 103.60 м2
Адрес:
г. Львов, ул. П. Орлика

6 ПРИЧИН ОБРАТИ SILENT PARK

Локація

01.

ЖК SILENT PARK розташований на вулиці Пилипа Орлика — це житловий простір повного перезавантаження і гармонії. Тут є все необхідне для комфортного життя: школи, супермаркети, торговий центр і ринок. Рішення для тих, хто хоче бути подалі від шуму великого міста, але мати всі його переваги біля дому.

Архітектура

02.

Житловий комплекс SILENT PARK ― це справжній архітектурний фюжн. Новий сміливий погляд на популярний у Європі мінімалізм. Мала поверховість ― одна з основних переваг цього комплексу. Тут немає зайвого нагромадження, яке властиве багатоповерхівкам. Натомість більше вільного простору та свіжого повітря.

Дизайн

03.

Ексклюзивний дизайн холів від студії SAVYTSKYYdesign, яка вже неодноразово довела, що вміє влучно передати настрій та філософію комплексу. Спокій та розміреність, яку транслює ЖК SILENT PARK, ви відчуєте з перших кроків по холу. А ще ― безсумнівну естетику та стиль у кожній лінії.

Закрита територія та відпочинок

04.

Ваші спокій та приватність ― наш найвищий пріоритет. Тому територія комплексу буде повністю закрита для сторонніх осіб. Спортивний та дитячий майданчики для дорослих і дітей від URBANIDEAS ― це організований простір, де прорахована кожна дрібничка. Поки дорослі займаються спортом ― малеча досліджує світ навколо та весело проводить час.

Підземний паркінг

05.

Ваша автівка надійно захована від негоди, чужої надмірної цікавості та раптових негараздів. До паркінгу веде ліфт, тому ви точно забудете, що таке прогрівати машину взимку чи ховати від спеки влітку. У ЖК SILENT PARK уважні до деталей, тому тут навіть прихований від очей паркінг виконаний в єдиному стилі з комплексом.

Представницькі поверхи

06.

На представницьких поверхах ЖК SILENT PARK діє виняткова приватність та ексклюзивність. Доступ до поверхів лише для мешканців представницького поверху та за персональними електронними перепустками. А це, атмосфера спокою та задоволення від високого рівня комфорту. Покращена шумоізоляція, килимова плитка, замки преміум-класу – ексклюзивні деталі, що будуть на варті вашого задоволення від життя.

Інфраструктура

хід будівництва

Будьте в курсі всіх актуальних робіт на будівництві ЖК SILENT PARK
Подписаться на ход строительства
Документи
ДОКУМЕНТИ НА ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ

Кадастровий номер земельної ділянки:

Жилой комплекс
Количество комнат
1 2 3 4 5 6 7
Площадь, м2
Цена, грн/м2
Этаж
Дополнительные опции
ПОДОБРАТЬ КВАРТИРУ
запис на консультацію