Управлінська
компанія

детальніше
про servicehouse

Servicehouse забезпечимо комфорт та порядок

«SERVICESHOUSE» пропонує своїм клієнтам не лише квадратні метри, створені за найкращими технологіями, а й гармонійний простір для життя. Адже придбавши квартиру, ви отримуєте комфорт та затишок на кожному етапі: від зовнішнього вигляду будинку та простору навколо до інтер’єру окремих помешкань і площ спільного користування.

Девелоперська компанія «Lev Development» створює житло, в якому мешканці почуватимуться наче у родинній фортеці. В такій оселі ви зможете насолоджуватися затишною атмосферою, досконалим комфортом та вишуканим дизайном.

чому SERVICEHOUSE

Комфортна взаємодія

В роботі SERVICEHOUSE використовує принцип «одного вікна», коли не потрібно звертатися в різні служби та інстанції в залежності від питання, а всі послуги, відповіді та консультації можна отримати в одному місці. Мешканці зможуть дізнатися про зміни тарифу, різноманітні події в фойє комплексу, замовити довідку просто подзвонивши телефону, та отримати її разом з рахунками у власній поштовій скриньці.

Збереження концепу
будинку

Всі проекти LEV DEVELOPMENT – це концептуальні архітектурні рішення, а SERVICEHOUSE продовжить піклуватися про них, немов про свою дитину. Збереження фасаду одне з найприорітетніших завдань, тому управлінська компанія організує нагляд та контроль за розміщенням кондиціонерів, за будь-якими роботами, які можуть пошкодити екстер’єр будинку чи дизайнерський інтер’єр під’їздів, та за проведенням інтернету в спеціальних коробах, які завчасно встановлені в комплексі.

Оперативність роботи

Робота управлінської компанії базується на чітких бізнес-процесах і системі контролю якості. Будь-яке питання пов’язане з утриманням та обслуговуванням будинку буде вирішене максимально швидко завдяки налагодженій співпраці SERVICEHOUSE з різноманітними службами: Львівобленерго, Львівгаз, Водоканал, клінінгові компанії та інші організації. Додатково мешканці можуть замовити різноманітні послуги, які будуть враховані індивідуально в тарифікацію поквартирно.

Професіоналізм

Компанія заснована досвідченими фахівцями з 15 річним стажем в сфері реформування житлово-комунального господарювання та впровадження програм розвитку ОСББ. При виборі співробітників в SERVICEHOUSE кожен кандидат проходить три етапи співбесід, включаючи перевірку службою безпеки. Всі спеціалісти управлінської компанії проходять регулярні атестації та навчання з підвищення кваліфікації.

Послуги SERVICEHOUSE

Кажуть, щоб змінити світ потрібно застосувати глобальний досвід локально

Обслуговування і утримання комплексу1

 • поточний ремонт будинку при необхідності, попередження передчасного зносу конструкцій і відновлення експлуатаційних характеристик будинку;
 • щоденне прибирання місць загального користування;
 • чистка загальної покрівлі від снігу;
 • вивезення побутових відходів та снігу;
 • дератизація / дезінсекція;
 • прибирання паркінгу спеціальною миючої машинкою

Обслуговування і утримання комплексу2

 • поточний ремонт будинку при необхідності, попередження передчасного зносу конструкцій і відновлення експлуатаційних характеристик будинку;
 • щоденне прибирання місць загального користування;
 • чистка загальної покрівлі від снігу;
 • вивезення побутових відходів та снігу;
 • дератизація / дезінсекція;
 • прибирання паркінгу спеціальною миючої машинкою

Контакти SERVICEHOUSE

SERVICEHOUSE постійно розширює перелік послуг та намагається врахувати усі побажання мешканців наших будинків.

Виникли питання або хочете замовити додаткову послугу у свій ЖК?

Звертайтесь в SERVICEHOUSE:

Графік роботи:
+38 067 009 49 00
Графік роботи:
Житловий комплекс
Кількість кімнат
1 2 3
Площа, м2
Ціна, грн/м2
Поверх
Додаткові опції
ПІДІБРАТИ КВАРТИРУ