Стати готельєром в Україні може кожний

Хто з нас не зітхав – ось зароблю і відкладу ще та побудую готель на березі моря, або в горах, і буду собі з цього жити? Але інколи мрії не так легко втілити в життя, як здається. На жаль, щоб побудувати готель в хорошому місці потрібні мільйони доларів. А вже якщо говорити про готелі преміум-класу, так ще набагато більше.

Саме тому Lev Development принесла на український ринок новий механізм інвестування, завдяки якому не обов’язково мати мільйони, щоб стати готельєром. Система працює досить просто – необхідно купити номер в готелі, як звичайну квартиру. Коли готель буде побудований, а буде це вже в 2019-му році, його віддають під управління відомій мережі готелів – Premier Resort.

Далі кожен власник регулярно буде одержувати звіти про здачу в оренду номера і прибуток, частину з якого отримує керуюча компанія за обслуговування. Необхідно тільки слідкувати скільки таке вкладення буде приносити грошей, а цю інформацію можна буде переглянути в будь-який момент, лише завантаживши спеціальний додаток собі на телефон.

Для клієнтів готелю все і так буде прозоро – для них це просто звичайний готель. Додатковим бонусом такої схеми вкладень інвестиції стане те, що кожен власник зможе відпочити сам в такому номері чи надати його друзям, заплативши тільки за обслуговування зі значними знижками.

Не потрібно боятися за вибір неправильного місця для готелю, якість будівництва, обладнання, персонал та й багато чого іншого, адже нюансів в цьому бізнесі тисячі – все це  правильно і безпомилково зроблять професіонали в будівництві і обслуговуванні готелів.

Давайте розберемо разом всі сумнівні питання, які могли виникнути в голові при виборі такого інвестування:

  1. Надійність компанії як гарантія того, що об’єкт буде добудований і зданий.
  2. Популярність курорту
  3. Вдале розташування
  4. Відповідний рівень готелю * пп.2-4 – як гарантія заповнювання готелю
  5. Розуміння, скільки грошей інвестор може заробити.

Lev Development має багато об’єктів будівництва, як житлового так і комерційного призначення, серед яких є вже здані проекти. При бажанні клієнта організовуємо екскурсії на будівельний майданчик. Бездоганна репутація усіх об’єктів компанії говорить сама за себе, адже до кожного проекту використовується три правила «якісно, індивідуально, своєчасно».

Популярність курорту говорить сама за себе – з кожним роком Буковель стає все більш популярним місцем відпочинку як влітку, так і зимою. Готель будується в одному кілометрі від першого підйомника і багатоповерхової парковки. Від основної дороги – метрів сто в сторону. Поруч з готелем є найбільше карпатське озеро з спеціальним SPA комплексом “VODA”.

У Буковелі на поточний момент більшість готелів – середній рівень. Є лише один мережевий готель – Редіссон і місць в ньому на найближчий час зазвичай немає. Для управління готелем Lev Development запросили відому компанію Premier Hotels and Resorts, в управлінні якої, зокрема, знаходиться готель Прем’єр-Палас в Києві.

І останнє питання, яке цікавить усіх – скільки можна заробити на такій інвестиції? В середньому готельний бізнес має 15% рентабельності, в той час коли рентабельність від здачі квартири в оренду складає від 6% до 10% в залежності від міста. Тобто, вже за 4-5 років можна повністю «відбити» свої вкладення.

Стати готельєром без зайвих турбот і мільйонів доларів легко разом з Lev Development!