Lev Development Club - LEV Development

Lev Development Club

Лютий 2019
27

Обираючи нерухомість компанії Lev Development Ви автоматично стаєте членом Lev Development Club. Для учасників цього клубу передбачено ряд переваг, Ви зможете користуватися знижками на усю нерухомість компанії, відвідувати цікаві події та івенти. Приємним бонусом стануть знижки на товари та послуги від партнерів компанії.

«Lev Development пропонує лише перевірені та надійні компанії, які надають якісний сервіс та найкращі товари», – запевняє Олександр Островський, співзасновник компанії Lev Development.

Для клієнтів клубу передбачено серію карток, кожна з яких має відповідну знижку.

Отож, якщо Ви прийшли на консультацію до відділу продажу Lev Development, то автоматично стаєте власником картки BLACK, котра Вас ні до чого не зобов’язує, але дає гарантовану знижку 0,5% на будь яку нерухомість. Ви можете використати її самі, або ж нею зможуть скористатись Ваші близькі, друзі чи знайомі. А вже придбавши квартиру Ви зможете обміняти карту BLACK на картку серії GOLD, яка дає знижку в 3% на купівлю наступної квартири.

Клієнти ж які придбали більше 3-х об’єктів нерухомості у компанії Lev Development отримують іменну картку PLATINUM, що дозволяє отримати знижку 5%, а щоб отримати знижку в 7% на усю нерухомість та стати власником картки серії INFINITY варто придбати більше 5 об’єктів. Картки серії PLATINUM та INFINITY – іменні та не передаються.

Для зручності користуватись знижкою ви зможете не тільки показавши пластикову карту, але й за номером телефону, на який вона буде зареєстрована.

Деталі у відділі продажу Lev Development:

м. Львів, вул. Грушевського, 11

+38 097 202 22 00

Житловий комплекс
Кількість кімнат
1 2 3 4 5 6 7
Площа, м2
Ціна, грн/м2
Поверх
Додаткові опції
ПІДІБРАТИ КВАРТИРУ
запис на консультацію