LEV Live&Ride - LEV Development

Команда LEV Development пропагує людиноцентризм. Наш головний пріоритет — комфорт і задоволення у межах наших комплексів, тому ми приділяємо увагу кожній дрібничці.

 

Комфорт проживання складається з багатьох деталей. Знаєте, у чому вся краса простих речей? Вони нативно підлаштовуються до нашого життя, на перший погляд непомітні, проте дарують відчуття надзвичайної легкості та зручності.

 

Наприклад, підземний паркінг на території. Корисний та функціональний простір: декілька хвилин на маневри — і ви вже їдете ліфтом до свого поверху, аби провести решту дня в затишку своєї оселі.

 

Така проста річ суттєво підвищує рівень життя. Ба більше, час — найцінніший ресурс і витрачати його на пошуки вільного та доступного машиномісця не доведеться. За статистикою наявність підземного паркінгу економить резидентам до 30 хвилин на день.

 

arthouse_block1_img_left
arthouse_block1_img_right

Досвід останніх років показав, що безкоштовні паркомісця зникатимуть як явище, а стихійні парковки будуть врегульовуватися на законодавчому рівні. Незабаром хаотичні парковки будуть обмежені і залишати автівку надворі житлового комплексу стане практично неможливо.

 

Двори без машин — ціла філософія задля більш гармонійного використання простору та комфорту кожного резидента. Тому ми розробили програму лояльності LEV Live&Ride, яка дає змогу придбати квартиру разом із паркомісцем на більш вигідних умовах.

decor-arthouse-2
decor-arthouse-2
Які ЖК беруть участь?

Програма лояльності LEV Live&Ride розповсюджується на 5 житлових комплексів: SILENT PARK, PERFECT LIFE, FEEL HOUSEOBRIY 3 та HYGGE.

arthouse_block4_img
Обирайте найкращі варіанти інвестицій у своє життя!
Житловий комплекс
Кількість кімнат
1 2 3 4 5 6 7
Площа, м2
Ціна, грн/м2
Поверх
Додаткові опції
ПІДІБРАТИ КВАРТИРУ
запис на консультацію