LEV Development визнано лідером року у готельній нерухомості - LEV Development

LEV Development визнано лідером року у готельній нерухомості

Грудень 2021
28

LEV Development визнано переможцем XIX Всеукраїнської будівельної премії IBUILD 2021 у номінації “Лідер року у готельній нерухомості”.

«LEV Development та DEVELOPMENT CITY з 2015 року створює готельно-інвестиційну нерухомість у п’ятьох містах України. На сьогоднішній день портфель компанії складається з 17 проєктів на різній стадії реалізації, чотири з яких готелі. Ми з Олександром Островським раді, що нашу діяльність відмітили експерти, професійна спільнота та споживачі. Для нас велика честь вийти у фінал зі своїми готельними проєктами, в яких ми відобразили найсучасніші світові тренди», – відмітив співзасновник LEV Development Василь Левицький.

Наразі LEV Development будує три проекти інвестиційних мережевих готелів в Україні – Premier Resort Hotel (Буковель), CITYZEN Ya (Яремче), LEV CITY HOTEL (Львів) та працює над запуском ще декількох.

Проєкти готелів відображують  найкраще, що є  у локаціях, вони однаково комфортні та цікаві як гостям, так і місцевій громаді. До проектів залучаються найкращі готельні оператори та гравці ресторанної та wellness-індустрії. Для створення їх виразного архітектурного образу обрані найкращі проектні бюро.

Кожен з проектів має свою родзинку, яка робить готель справжнім туристичним магнітом та улюбленим місцем відпочинку місцевих мешканців. Наприклад, Premier Resort Hotel у Буковелі пропонує видовий ресторан на даху з унікальною концепцією та інноваційний anti-age комплекс від відомого в Україні оператора medical та beauty індустрії.  У Яремчі  фасадний мультимедійний ліфт підніматиме гостей на дах, який, як сподіваються творці, стане улюбленою площадкою для різноманітних подій. А ще – це нові робочі місця.

«Ми створюємо проекти, розраховані на будь-який темп і стиль відпочинку в будь-який сезон. А ще впроваджуємо інноваційні формати. Наприклад, заселення у CITYZEN Ya буде схоже на онлайн-чекинг у аеропорту через стійку на даху. Готельні проекти саме те місце, де прогресивні ідеї, нові стандарти цивілізації стають доступними максимально широкому загалу українців. Тому ми створюємо проекти різної зірковості та вартості: щоб у всіх туристів з будь-яким бюджетом була можливість отримати якісні умови відпочинку та інноваційні сервіси. Сподіваємось, наступного року вразити вас ще сильніше», – каже співзасновник та СЕО LEV Development Островський.

IBUILD – головна будівельна премія України, яка щорічно відзначає кращих представників будівельної галузі, кращі будівельні та девелоперські компанії і кращі об’єкти, реалізовані у поточному році.

/
Житловий комплекс
Кількість кімнат
1 2 3 4 5 6 7
Площа, м2
Ціна, грн/м2
Поверх
Додаткові опції
ПІДІБРАТИ КВАРТИРУ
запис на консультацію