Lviv Fashion Week + Lviv Art Week 2020 - LEV Development

Lviv Fashion Week + Lviv Art Week 2020

Жовтень 2020
12

8-11 жовтня у Львові пройшов Lviv Fashion Week 2020, особливістю якого стала співпраця з проєктом Lviv Art Week: два заходи проводились одночасно на території Fest Republic, з колабораціями дизайнерів і художників. Lviv Fashion Week 2020 включав покази нових колекцій українських дизайнерів, лекції освітньої програми і презентацію соціального проєкту Diversity You.

LEV Development – офіційний партнер нового сезону Lviv Fashion Week. Ми в черговий раз обрали партнерство з LFW для обміну ідеями з тими, хто формує тренди та створює неповторний стиль життя.

Основним завданням Lviv Fashion Week, яке набуває ще більшої актуальності в умовах пандемії COVID-19, є підтримка українських дизайнерів. Своє бачення моди як мистецтва і їх взаємозв’язку представили в колабораціях українські бренди і художники: B.O.LDYREVA х Petro Hrytsiuk, Lesia Semi х Boris Gavryliuk, Chereshnivska x Tereza Barabash, Petro Nesterenko-Lanko x Olga Pylnyk. Також учасниками Lviv Fashion Week стануть Novana Studio, Olesya Marchuk&Luki, Olga Romanova, Olesia Hryn, Zalesova, Olesya Tsiukh, Alona Cini.

Житловий комплекс
Кількість кімнат
1 2 3 4 5 6 7
Площа, м2
Ціна, грн/м2
Поверх
Додаткові опції
ПІДІБРАТИ КВАРТИРУ
запис на консультацію