Представницькі поверхи ARTHOUSE park - LEV Development
Представницький поверх

Концепція житлового комплексу полягає в тому, що життя – це мистецтво. Буває, що воно дивує, іноді – вражає, а часом – повністю вибиває із колії. Змушує задуматися над тим, що навколо нас. Жити потрібно з комфортом. Але кожен самостійно визначає межі цього комфорту. Наше завдання – зробити максимум для цього. Ми уважні до ваших побажань. Цінуємо та оберігаємо приватність особистого простору, тому пропонуємо окремі поверхи з елементами підвищеного комфорту.

  • Естетичне задоволення красою ззовні та всередині будинку
  • Вид з панорамних вікон, що надихає
  • Радість від спілкування із однодумцями, які поділяють ваші цінності
  • Все це доступно жителям представницьких поверхів ЖК ARTHOUSE park
arthouse_block1_img_left
arthouse_block1_img_right

ARTHOUSE park – місце, стіни якого дихають мистецтвом. Це житловий комплекс бізнес класу з ідеальним краєвидом на Малоголосківський парк. Створений для тих хто цінує естетику як філософію життя, і для тих, хто черпає натхнення в навколишньому світі.

decor-arthouse-2
decor-arthouse-2
Безпека
Приватність
Емоції

І це все з вражаючим краєвидом на парк та місто. Кожен з власників квартир на представницькому поверсі зможе відчути себе на висоті у буквальному розумінні. Втілювати бажання та реалізовувати мрії, сенс життя полягає не у тому щоб знайти себе, а в тому щоб створити себе і свій унікальний простір свободи.

arthouse_block4_img
Ознайомтесь детальніше з перевагами представницьких поверхів
Житловий комплекс
Кількість кімнат
1 2 3 4 5 6 7
Площа, м2
Ціна, грн/м2
Поверх
Додаткові опції
ПІДІБРАТИ КВАРТИРУ
запис на консультацію