Презентація та старт продажу представницьких поверхів ЖК LIFE STORY - LEV Development

Презентація та старт продажу представницьких поверхів ЖК LIFE STORY

Липень 2021
21

Любов з першого погляду. Вона існує. Особливо щодо домівки. Як показують дослідження, саме за першим враженням, у 7-10 секунд – приймаються найголовніші рішення, у тому числі, чи жити у тому чи іншому будинку.

Для будинку після фасадів найважливішими є простори спільного користування, які зачаровують стилем, гарантують безпеку, дарують наснагу та допомагають приймати доленосні рішення мешканцям. Саме такі простори створені у ЖК LIFE STORY завдяки колаборації LEV Development та SAVYTSKYYdesign.

ЖК LIFE STORY розташований біля Феофанії. Родзинкою цього комплексу від LEV Development є верхні представницькі поверхи, які окрім чаруючих краєвидів гарантують підсилену приватність та додатковий комфорт.

«Ми прагнемо привнести краще, що є в готельної нерухомості в житлову. Саме тому в наших проектах є представницькі поверхи – де оптимальний набір послуг посилюється додатковими опціями, що підкреслює статус і стиль проекту. У ЖК LIFE STORY ми пропонуємо унікальні інтер’єри, посилену безпеку, підвищену приватність”- каже Олександр Островський, співзасновник LEV Development.

/

СТИЛЬ, ЩО СТВОРЮЄ НАСТРІЙ

Вишуканий дизайн лобі та представницьких поверхів створений за допомогою натуральних матеріалів таких як тепле дерево, рельєф натурального каменю та кераміка.
Акцентом інтер’єрів стане кольоровий метал, який підкреслюватиме статус проєкту і буде відображати рівень та імідж самих власників апартаментів.

В проекті також присутні світло-сірі графітові та лаконічні акценти теракотового кольору, які гармонійно перегукуються з фасадом самої будівлі.

А ще на представницьких поверхах та лобі будуть жити рослини. «Це пом’якшить деяку брутальність фактур, але найголовніше – даруватиме настрій і свіжість, незалежно від пори року», – каже Марко Савицький, засновник SAVYTSKYYdesign.

 

/

ЗВУКОВИЙ КОМФОРТ

На підлогах спільних просторів представницьких поверхів – килимова плитка. З одного боку, це навіює враження, що ви знаходитесь у елітному готелі. З іншого – це додатковий елемент шумоізоляції. До речі, міжповерхова та міжквартирна шумоізоляція у комплексі посилена – тож, навіть найгучніша ваша вечірка чи посиденьки сусідів не спричинять дискомфорту.

 

БЕЗПЕКА ТА ДОДАТКОВА ПРИВАТНІСТЬ

Знов таки – за аналогією з готельною нерухомістю – попасти на свій поверх можуть тільки мешканці цього поверху. Це буде гарантовано системою персональних електронних пропусків. А ще у спричинять впроваджена система розумний будинок.

«Ми прагнули в цьому просторі об’єднати людей зі схожими інтересами, бажаннями та поглядом», – підкреслює Олександр Островський, співзасновник LEV Development.

/

ЕРГОНОМІКА

SAVYTSKYYdesign багато уваги приділили плануванню та ергономіці. Їм вдалося знайти ефективні зони для максимуму функцій, які потрібні мешканцям. Наприклад, є паркінг дитячих візочків, велосипедів та зони відпочинку.

«В цілому це буде дарувати відчуття теплоти, затишку та комфорту, що охоплює тебе перебуваючи в середині та на території комплексу у тандемі з парком Феофанія що знаходиться поруч», – розповідає Василь Левицький, співзасновник LEV Development.

 

Я – ВДОМА!

Простори спільного користування – це саме ті місця, де формується настрій на цілий день та приймаються доленосні рішення. Це справжні місця сили, яку черпаєте вранці, складаючи план дій та ввечері, коли можеш нарешті розслабились та отримали спокійну підтримку від простору.

/
Житловий комплекс
Кількість кімнат
1 2 3 4 5 6 7
Площа, м2
Ціна, грн/м2
Поверх
Додаткові опції
ПІДІБРАТИ КВАРТИРУ
запис на консультацію