Бетон, скло та дерево: стильна концепція нового офісу компанії LEV Development - LEV Development

Бетон, скло та дерево: стильна концепція нового офісу компанії LEV Development

Серпень 2020
06

Компанія LEV Development нещодавно відкрила новий офіс у Львові. Інтер’єр вийшов світлим та відкритим для покупців, а також комфортним середовищем для працівників. Відкриті бетонні конструкції, дерев’яні елементи, та великі скляні вітрини додають лаконічності і прозорості всередині.

Над відкритим та світлим інтер’єром працювала відома дизайнерська компанія SAVYTSKYYdesign.

Концепція офісу

Через інтер’єр офісу компанія прагне показати, що LEV Development нічого приховувати від своїх клієнтів.

Так, відкриті бетонні конструкції та стелі, акцентують увагу на якості виконання робіт ще на початкових етапах будівництва, а великі скляні вітрини символізують відкритість роботи усіх працівників компанії.

Функціональний бік

Проєкт зроблено для забезпечення усіх функціональних потреб офісу. Тут створено великі просторі кабінети для працівників, зручна та атмосферна переговорна кімната та дві переговорні кімнати для більших нарад.

Окрім того, офіс запропонує кафе, яке працюватиме як кухня для працівників та як кафетерій для мешканців будинку ЖК OBRIY.

Як виглядає кафе?

Це стильний, світлий, сучасний та легкий простір, який ніби створений для ранкової кави. В інтер’єрі використані дерев’яні панелі, м’які меблі, строгий бетон, та насичений зелений колір у зоні барної стійки.

Інтер’єр офісу

У інтер’єрних рішеннях панують 3 найважливіші ідеї: лаконічність, прозорість, затишок. Метою дизайнерів було залишити бетон, відкрити усі інженерні комунікації, поставити великі прозорі скляні перегородки.

Втім, щоб додати домашньої атмосфери, тут використано дерев’яні панелі, багато текстилю (штори, зручні м’які крісла, комфортні дивани), а у офісах працівників на підлозі постелене килимове покриття – все для створення комфортного акустичного середовища. Також інтер’єр наповнений зеленню.

по матеріалам 24tv.ua

Житловий комплекс
Кількість кімнат
1 2 3 4 5 6 7
Площа, м2
Ціна, грн/м2
Поверх
Додаткові опції
ПІДІБРАТИ КВАРТИРУ
запис на консультацію