Ціна: від 17 000 грн/м2

ЖК Obriy

OBRIY - це перший у Львові житловий простір з барбекю-парком та унікальним обрієм по вул. Малоголосківській
дізнатись
більше

АВТОРСЬКИЙПРОЕКТ obriy

«OBRIY» - це сучасний житловий простір, що розташований по вул. Малоголосківській у Львові. Головна ідея створення житлового комплексу - це «легкість життя в сучасному кварталі»: розвинута інфраструктура, неперевершені краєвиди, що відкриваються з панорамних вікон, ергономіка простору і рідкісна у Львові тиша. 10-поверховий будинок спроектований на 2 секції з одно- та двокімнатними квартирами та комерцією на першому поверсі: кав’ярня та продуктовий магазин. Зручна локація житлового комплексу дозволить за 15 хвилин доїхати до центру міста, поруч з будинком знаходиться школа, багато магазинів, а до Брюховецького лісу можна дійти за 5 хвилин.

Ціна:
від 17 000 грн/м2
Етап будівництва:
Здано в експлуатацію
Площа:
від 53.30 до 66.90 м2
Адреса:
м. Львів, вул. Малоголосківська

Типові Планування

Ми не будуємо лише стіни - ми вкладаємо нашу любов. Будем разом на пульсі.

5 ПРИЧИНОБРАТИ obriy

Панорамний вигляд

01.

Завдяки вдалому розташуванню та панорамним вікнам в житловому комплексі «OBRIY» завжди панує особливий чарівний настрій. Варто прибрати штори – і домашній затишок поєднається з казковою атмосферою вечірнього Львова. Починаючи з 4-го поверху будуть відкриватися неймовірні краєвиди на зелені пагорби і ліс, а з 8-го поверху вже можна побачити неперевершену панораму центральної частини міста.

Безпека

02.

Комплексна система відеоспостереження в різних зонах житлового комплексу «OBRIY» зафіксує будь-який рух, а закритий внутрішній двір і контрольно-пропускні пункти охорони подарують відчуття безпеки і спокою. Можна не хвилюватися за дітей, коли вони будуть бавитися на дитячому майданчику на задньому дворі, адже спеціальна карткова система безпеки пропустить на територію тільки мешканців будинку.

BBQ-парк

03.

«OBRIY» – це перший житловий простір у Львові з облаштованою зоною для повноцінного сімейного відпочинку і проведення пікніків на свіжому повітрі. Майданчик BBQ з зручними альтанками та спеціальною зоною, де можна готувати страви на відкритому грилі і насолоджуватися життям прямо у дворі власного будинку, розмістять поряд з спортивною зоною та дитячими майданчиками.

Спортивна зона

04.

На території житлового комплексу буде створена унікальна спортивна зона, як для дорослих так і для дітей. Вуличні тренажери, турніки та спортивний майданчик для гри у футбол або волейбол, спеціальне травмобезпечне покриття – все це стане ідеальним рішення для тих хто любить спорт. А весело провести час з дітьми можна на дитячому майданчику з гіркою, каруселлю і пісочницею.

Підземний паркінг

05.

В житловому комплексі «OBRIY» житло знайдеться для всіх, навіть для автомобіля. Підземний паркінг забезпечить затишним будинком Вашу машину, адже вона теж хоче жити в теплі і комфорті. В будинку спроектовано 33 паркомісця у підземному паркінгу з прямим сполученням до ліфту та запланована гостьова паркова зона. Отже, майже на кожну квартиру буде створено по 1 паркомісцю.

ІнфраструктураOBRIY

Ми не будуємо лише стіни - ми вкладаємо нашу любов.

хід будівництва

Будьте в курсі всіх актуальних робіт на будівництві ЖК OBRIY
Підписатись на хід будівництва
Документи
doc
ПАСПОРТ ОБ'ЄКТА

Проведення підготовчих будівельних робіт відбувається на підставі Повідомлення про початок виконання підготовчих робіт, зареєстрованого інспекцією ДАБК у м. Львові 01 лютого 2018 #ЛВ 010180320930

Замовник виконаня підготовчих робіт: ТзОВ “ЛЕВ ДЕВЕЛОПМЕНТ”;
Генеральний підрядник: ТзОВ “ДЕВЕЛОПМЕНТ СІТІ”;
Технічний нагляд здійснює: Могиляк Андрій Іванович

ДОКУМЕНТИ НА ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ

Витяг 1 з держаного реєстру речових прав на нерухоме майно
Витяг 2 з держаного реєстру речових прав на нерухоме майно

Кадастровий номер земельної ділянки:
4610137500:07:005:0167 (карта)
4610137500:07:005:0168 (карта)

ДОКУМЕНТИ НА БУДІВНИЦТВО

Замовник будівництва: ТзОВ “ЛЕВ ДЕВЕЛОПМЕНТ”
Генеральний підрядник: ТОВ “ДЕВЕЛОПМЕНТ СІТІ”
Дозвіл на виконання будівельних робіт: серія ЛВ № 112180930974 від 03.04.2018 р. – дивитись
Клас наслідків: СС2

МІСТОБУДІВНІ УМОВИ ТА ОБМЕЖЕННЯ
Затверджені Рішенням виконкому № 1165 від 14.12.2017 р. Містобудівні умови та обмеження (карта) забудови земельної ділянки на будівництво ТзОВ “Лев Девелопмент“ багатоквартирного житлового будинку в урочищі “Голоско“, в обслуговуючому кооперативі “Садове товариство “Промінь Голоско“.

ВВЕДЕННЯ ЖК В ЕКСПЛУАТАЦІЮ

Сертифікат про закінчення будівництва об’єкта

Житловий комплекс
Кількість кімнат
1 2 3
Площа, м2
Ціна, грн/м2
Поверх
Додаткові опції
ПІДІБРАТИ КВАРТИРУ