ЖК OBRIY - LEV
переглянути відео

ЖК Obriy

OBRIY - це перший у Львові житловий простір з барбекю-парком та унікальним обрієм по вул. Малоголосківській
дізнатись
більше

АВТОРСЬКИЙПРОЕКТ obriy

«OBRIY» - це сучасний житловий простір, що розташований по вул. Малоголосківській у Львові. Головна ідея створення житлового комплексу - це «легкість життя в сучасному кварталі»: розвинута інфраструктура, неперевершені краєвиди, що відкриваються з панорамних вікон, ергономіка простору і рідкісна у Львові тиша. 10-поверховий будинок спроектований на 2 секції з одно- та двокімнатними квартирами та комерцією на першому поверсі: кав’ярня та продуктовий магазин. Зручна локація житлового комплексу дозволить за 15 хвилин доїхати до центру міста, поруч з будинком знаходиться школа, багато магазинів, а до Брюховецького лісу можна дійти за 5 хвилин.

Етап будівництва:
Здано в експлуатацію
Адреса:
м. Львів, вул. Малоголосківська 30

4 ПРИЧИНИОБРАТИ obriy

Панорамний вигляд

01.

Завдяки вдалому розташуванню та панорамним вікнам в житловому комплексі OBRIY завжди панує особливий чарівний настрій. Варто прибрати штори – і домашній затишок поєднається з казковою атмосферою вечірнього Львова. Починаючи з 4-го поверху відкривається неймовірний краєвид на зелені пагорби і ліс, а з 8-го поверху можна побачити неперевершену панораму центральної частини міста.

BBQ-парк

02.

OBRIY – це перший житловий простір у Львові з облаштованою зоною для повноцінного сімейного відпочинку і проведення пікніків на свіжому повітрі. Майданчик BBQ з зручними альтанками та спеціальною зоною, де можна готувати страви на відкритому грилі і насолоджуватися життям прямо у дворі власного будинку, розміщується поряд з спортивною зоною та дитячим майданчиком.

Спортивна зона

03.

На території житлового комплексу створена спортивна зона, як для дорослих так і для дітей. Вуличні тренажери, турніки та спортивний майданчик для гри у баскетбол, спеціальне травмобезпечне покриття – все це ідеальне рішення для тих хто любить спорт. А весело провести час з дітьми можна на дитячому майданчику з гіркою, каруселлю і пісочницею.

Підземний паркінг

04.

В житловому комплексі OBRIY житло знайдеться для всіх, навіть для автомобіля. Підземний паркінг забезпечить затишним будинком Вашу машину, адже вона теж хоче жити в теплі і комфорті. В будинку спроектовано 33 паркомісця у підземному паркінгу з прямим сполученням до ліфту та запланована гостьова паркова зона. Отже, майже на кожну квартиру створено по 1 паркомісцю.

ІнфраструктураOBRIY

Ми не будуємо лише стіни - ми вкладаємо нашу любов.

хід будівництва

Будьте в курсі всіх актуальних робіт на будівництві ЖК OBRIY
Підписатись на хід будівництва
Документи
doc
ПАСПОРТ ОБ'ЄКТА

Проведення підготовчих будівельних робіт відбувається на підставі Повідомлення про початок виконання підготовчих робіт, зареєстрованого інспекцією ДАБК у м. Львові 01 лютого 2018 #ЛВ 010180320930

Замовник виконаня підготовчих робіт: ТзОВ “ЛЕВ ДЕВЕЛОПМЕНТ”;
Генеральний підрядник: ТзОВ “ДЕВЕЛОПМЕНТ СІТІ”;
Технічний нагляд здійснює: Могиляк Андрій Іванович

ДОКУМЕНТИ НА ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ

Витяг 1 з держаного реєстру речових прав на нерухоме майно
Витяг 2 з держаного реєстру речових прав на нерухоме майно

Кадастровий номер земельної ділянки:
4610137500:07:005:0167 (карта)
4610137500:07:005:0168 (карта)

ДОКУМЕНТИ НА БУДІВНИЦТВО

Замовник будівництва: ТзОВ “ЛЕВ ДЕВЕЛОПМЕНТ”
Генеральний підрядник: ТОВ “ДЕВЕЛОПМЕНТ СІТІ”
Дозвіл на виконання будівельних робіт: серія ЛВ № 112180930974 від 03.04.2018 р. – дивитись
Клас наслідків: СС2

МІСТОБУДІВНІ УМОВИ ТА ОБМЕЖЕННЯ
Затверджені Рішенням виконкому № 1165 від 14.12.2017 р. Містобудівні умови та обмеження (карта) забудови земельної ділянки на будівництво ТзОВ “Лев Девелопмент“ багатоквартирного житлового будинку в урочищі “Голоско“, в обслуговуючому кооперативі “Садове товариство “Промінь Голоско“.

ВВЕДЕННЯ ЖК В ЕКСПЛУАТАЦІЮ

Сертифікат про закінчення будівництва об’єкта

Житловий комплекс
Кількість кімнат
1 2 3 4 5 6 7
Площа, м2
Ціна, грн/м2
Поверх
Додаткові опції
ПІДІБРАТИ КВАРТИРУ