Конкурс сучасної скульптури «Символи Львова» - LEV Development

Конкурс сучасної скульптури «Символи Львова»

Липень 2021
15

З 15 липня по 15 вересня відбудеться конкурс сучасної скульптури «Символи Львова» в рамках програми розвитку Малоголосківського парку.

За підсумками конкурсу, в 2021 році на території Малоголосківському парку буде встановлено скульптуру присвячену одному чи багатьом символам міста.

Скульптура «Символи Львова» – це спроба звернути увагу всіх і кожного, хто опиниться в Малоголосківському парку на багатогранність міста у якому вони живуть.

Мета конкурсу – створити прецедент залучення митців до розвитку занедбаних парків у Львові та створити нову пам’ятку для мешканців міста.

Скульптура в публічному просторі Малоголосківського парку стане атракцією для жителів та гостей району та ще одним приводом його відвідати.

Світовий досвід демонструє, що сучасна скульптура здатна нести знання і міняти сприйняття міст, ставати точкою тяжіння і місцем зустрічей.

Саме тому ми шукаємо авторів, які мислять сучасно і можуть працювати з формою та пластикою. Тих, хто розуміє скульптуру не тільки як художній твір у відриві від реальності, але скоріше як взаємодію між місцем і об’єктом, який здатний змінювати настрій і думки глядача. Журі буде віддавати перевагу оригінальним і сучасним ідеям. Скульптура може бути кінетичною, монументальною або механічною. Партисипативною і бажано ігровою. Стилістично академічною або авангардною. Великою або маленькою. Складатися з одного об’єкту, або з кількох. Вона може бути виконана з будь-яких матеріалів, що не піддаються впливу зовнішнього середовища. Також також ми закликаємо авторів не пропонувати масив дерева, як матеріал для створення скульптури, так як схожі скульптури вже розміщені у парку.

Важливо пам’ятати, що скульптура буде знаходитися в публічному просторі і з нею будуть взаємодіяти люди різних поколінь і бекґраундів. У зв’язку з цим ми шукаємо рішення, яке буде зрозуміло більшості. Ми не будемо розглядати провокаційні ідеї, які виходять за рамки етичних уявлень про те, що може знаходиться в публічному просторі.

Ми пропонуємо художникам і скульпторам спиратися на світовий досвід, і працювати не тільки з самими об’єктом, але і з простором навколо, вивчити територію парку та настрій міста, щоб запропонована скульптура існувала не сама по собі, але вписувалася в загальний тематичний ансамбль і культурний ландшафт.

Надсилати свої роботи можна за посиланням.

Житловий комплекс
Кількість кімнат
1 2 3 4 5 6 7
Площа, м2
Ціна, грн/м2
Поверх
Додаткові опції
ПІДІБРАТИ КВАРТИРУ
запис на консультацію