Представницькі поверхи ЖК ARTHOUSE park - LEV Development

Представницькі поверхи ЖК ARTHOUSE park

Січень 2021
21

Розробляючи дизайн представницьких поверхів ЖК ARTHOUSE park ми керувались перш за все бажанням створити щось концептуально нове, неповторне і ексклюзивне, щось що ніхто не робив до нас, а саме об’єднати рутинний спосіб життя і мистецтво, яке буде надихати, наповнюватиме настроєм, творчими емоціями, яких так бракує в бурхливому і динамічному ритмі життя.

Головною ідеєю для нас є те, що мистецтво немає знаходитись тільки в галереях або на виставках, а воно може і має оточувати нас у повсякденному житті. За основу ми обрали спокійні кольори: графітовий, білий (колір який слугуватиме фоном для представлення мистецьких робіт), а також один акцентний зелений колір благородного відтінку для того, щоб додати особливого шарму даному інтер’єру. Підлогове покриття – килимова плитка для створення додаткового комфорту та атмосфери, оздоблення стін – панелі та великогабаритна плитка. М’які дизайнерські безкаркасні меблі для можливості зупинитися, присісти та насолодитися мистецтвом).

І це все з вражаючим краєвидом на парк та місто. Кожен з власників квартир на представницькому поверсі зможе відчути себе на висоті у буквальному розумінні.

Житловий комплекс
Кількість кімнат
1 2 3 4 5 6 7
Площа, м2
Ціна, грн/м2
Поверх
Додаткові опції
ПІДІБРАТИ КВАРТИРУ
запис на консультацію