Презентація дизайну холів у ЖК OBRIY 3 - LEV Development

Презентація дизайну холів у ЖК OBRIY 3

Червень 2021
14

Дизайн холу житлового комплексу OBRIY 3 – це небанальний спосіб висловити повагу до мешканців будинку, мовою дизайну. Саме тому до розробки холу та спільних приміщень на поверхах, LEV Development вкотре залучила відомe архітектурне бюро SAVYTSKYYdesign.

Дизайн інтер’єру холів та коридорів житлового комплексу, не може існувати окремо від архітектури будівлі. Оскільки фасад ЖК OBRIY 3 графічний (має чіткі лінії на фасаді і виступи у вигляді балконів), то і дизайн холів повинний бути привабливим, цікавим та функціональним.

Не зважаючи на динаміку ліній та площин, у інтер’єрі зберігається лаконічність матеріалів та кольорів. В даному холі важливим акцентом буде гра освітлення усіх ключових зон. Присутність дерев’яних панелей дають відчуття домашнього затишку, а дзеркала – розширюють простір. Зелені рослини в кашпо допомагають відчути гармонію з природою, ще до виходу на вулицю. На перших поверхах передбачена лаундж зона з кріслами та журнальним столиком, оскільки холи в ЖК OBRIY 3 – це простір, в якому хочеться зупинитися, присісти та поспілкуватися зі співмешканцями.

/
Житловий комплекс
Кількість кімнат
1 2 3 4 5 6 7
Площа, м2
Ціна, грн/м2
Поверх
Додаткові опції
ПІДІБРАТИ КВАРТИРУ
запис на консультацію