Презентація дизайну холу ЖК PERFECT LIFE - LEV Development

Презентація дизайну холу ЖК PERFECT LIFE

Січень 2022
12

Розробляючи дизайн холів ЖК PERFECT LIFE, дизайнерське бюро SAVYTSKYYdesign керувались перш за все бажанням створити щось концептуально нове та інноваційне. Вони хотіли створити легкий, світлий простір, який не навантажує після важкого робочого дня і в той же час дає ранковий заряд на день завдяки свіжими елементам яскравих лимонного та зеленого кольорів.

У інтер’єрі холу для оздоблення стін та стель застосовано екологічні або перероблені матеріали, а саме: мікроцемент, фарбований МДФ та еко-панелі з переробленого пластику. За основу обрано спокійний сірий колір, який представлений у різних текстурах (стіна, підлога, текстиль) і який слугує чудовим фоном для яскравих акцентів у холі. М’які меблі цікавої форми, які наче скульптури збагачують інтер’єр та роблять його унікальним, світильники індивідуальної розробки саме для ЖК PERFECT LIFE.

Весь хол насичений різними світловими приладами: led-підсвітки, точкові, лінійні, світильники направленого світла, люстри – все це дозволяє робити світлові сценарії згідно потреб, а простір цікавим для перебуваня. Основним акцентним кольором обрано травянисто-зелений, який являється нагадуванням про той зелений затишок, який оточує нас і в якому так приємно перебувати.

/
Житловий комплекс
Кількість кімнат
1 2 3 4 5 6 7
Площа, м2
Ціна, грн/м2
Поверх
Додаткові опції
ПІДІБРАТИ КВАРТИРУ
запис на консультацію