Старт програми лояльності LEV Live&Ride - LEV Development

Старт програми лояльності LEV Live&Ride

Січень 2022
04

Команда LEV Development пропагує людиноцентризм. У фокусі нашої діяльності знаходиться сучасний житель мегаполісу і його потреби у практичній та естетичній оселі, зручному місці для роботи, а також простору для дозвілля.

Наш головний пріоритет — комфорт і задоволення у межах наших комплексів, тому ми приділяємо увагу кожній дрібничці.

Комфорт проживання складається з багатьох деталей. Знаєте, у чому вся краса простих речей? Вони нативно підлаштовуються до нашого життя, на перший погляд непомітні, проте дарують відчуття надзвичайної легкості та зручності.

Наприклад, підземний паркінг на території. Корисний та функціональний простір: декілька хвилин на маневри — і ви вже їдете ліфтом до свого поверху, аби провести решту дня в затишку своєї оселі.

Така проста річ суттєво підвищує рівень життя. Ба більше, час — найцінніший ресурс і витрачати його на пошуки вільного та доступного машиномісця не доведеться. За статистикою наявність підземного паркінгу економить резидентам до 30 хвилин на день.

Досвід останніх років європейських сусідів показав, що безкоштовні паркомісця зникатимуть як явище, а стихійні парковки будуть врегульовуватися на законодавчому рівні. Наразі у Польщі та Німеччині щомісячна оренда машиномісця може сягати вартості оренди квартири, тому раціональним і логічним є придбання власного паркомісця. В Україні впроваджуються кращі містобудівні тренди ЄС. Незабаром хаотичні парковки будуть заборонені і залишати автівку надворі житлового комплексу стане неможливим.

Двори без машин — ціла філософія задля більш гармонійного використання простору та комфорту кожного резидента. Вони створені для дитячих ігор, спортивних змагань, сусідських BBQ, а не для захаращення автомобілями. Тому ми розробили програму лояльності LEV Live&Ride, яка дає змогу придбати квартиру разом із паркомісцем на більш вигідних умовах.

Програма лояльності LEV Live&Ride розповсюджується на 5 житлових комплексів: SILENT PARK, PERFECT LIFE, FEEL HOUSEHYGGE та OBRIY 3.

Умови програми лояльності:

  • При купівлі квартири разом із 1 🅿️🚘 ви отримуєте знижку -300 грн/м² на квартиру та –10% на паркінг;
  • При купівлі квартири та 2 🅿️🚘 ви отримуєте -600 грн/м² на квартиру та -10% на кожне паркомісце.

Обирайте найкращі варіанти для вашого життя та інвестицій!

Житловий комплекс
Кількість кімнат
1 2 3 4 5 6 7
Площа, м2
Ціна, грн/м2
Поверх
Додаткові опції
ПІДІБРАТИ КВАРТИРУ
запис на консультацію