≡ ЖК HYGGE ᐈ Квартири бізнес-класу в новобудові по вул. Пасічній у Львові
Ціна: від 36 568 грн/м2

ЖК HYGGE

Новий погляд на житло
дізнатись
більше

АВТОРСЬКИЙПРОЕКТ ХЮГЕ

Хюґе – це не тільки дизайн чи функціональність приміщення, а й його атмосфера. Це той настрій та неймовірне відчуття дому, коли повертаєшся після важкого робочого дня чи довгої мандрівки.

Ціна:
від 36 568 грн/м2
Етап будівництва:
Здано в експлуатацію
Площа:
від 29.20 до 173.49 м2
Адреса:
м. Львів, вул. Пасічна, 166

5 ПРИЧИНОБРАТИ HYGGE

Авторський проект

01.

ЖК HYGGE — це сучасний житловий комплекс від проектної Майстерні Бєляєвих, в якому подбали про якість на кожному рівні: від зовнішнього вигляду будинку до інтер’єру окремих помешкань та просторів спільного користування.

Двір без машин

02.

Щоб забезпечити комфорт майбутніх мешканців та безпеку для малечі на території житлового комплексу відсутній наземний паркінг. А для власників автомобілів передбачений зручний 2-х рівневий паркінг - місця вистачить усім!

Дорослий та дитячий відпочинок

03.

Спорт та відпочинок в дружній атмосфері разом з сім'єю, ось одна із складових щасливого життя. Саме тому, на території ЖК HYGGE будуть реалізовані вуличні тренажери, щоб дорослі тримали тіло в тонусі, а для малечі буде створений дитячий майданчик.

BBQ-парк

04.

Відпочинок в колі друзів та сім'ї прямо у дворі власного будинку, не потрібно їхати за місто, щоб насолодитися їжею приготовленою на вогні. Кожен мешканець зможе відпочити на спеціально облаштованій зоні для барбекю з майданчиком для приготування різноманітних страв на відкритому грилі.

Невисока поверховість

05.

Комплекс створений для тих, хто втомився від міської метушні, будинків-мурашників і мріє жити в спокої та затишку. Проект розрахований на 6-7 поверхів, а загальну атмосферу доповнюватиме розвинута інфраструктура житлового комплексу.

ІнфраструктураHYGGE

Ми не будуємо лише стіни - ми вкладаємо нашу любов.

хід будівництва

Будьте в курсі всіх актуальних робіт на будівництві ЖК HYGGE
Документи
doc
ЗАМОВНИК

Приватне підприємство “Зодчий 2010” (“ЄДРПОУ 37584614”)

ДОКУМЕНТИ НА ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ

Земельна ділянка:

Кадастровий номер земельної ділянки:

ДОКУМЕНТИ НА БУДІВНИЦТВО

Право на виконання будівельних робіт:

  • Повідомлення про зміну даних в дозволі на будівельні роботи серії ЛВ № 122191301793 від травня 2019 р. Дивитись документ
  • Дозвіл на будівельні роботи серії ЛВ № 112182711126 від вересня 2018 р. Дивитись документ

Містобудівні умови та обмеження:

  • Затверджені Рішенням №383 від 06.04.2018 р. на будівництво ПП “Зодчий 2010“ багатоквартирного житлового будинку з приміщеннями громадського призначення, підземним паркінгом та нежитлової споруди колективних гаражів з підземним паркінгом у садівничому кооперативі “Нафтовик“ (вул. Пасічна) Дивитись документ
Житловий комплекс
Кількість кімнат
1 2 3 4 5 6 7
Площа, м2
Ціна, грн/м2
Поверх
Додаткові опції
ПІДІБРАТИ КВАРТИРУ
запис на консультацію