Your Lifestyle

об’єкти на карті
club LEV development

Любов у кожному м²

Віднайти любов свого життя легко, якщо мова про квартиру. Адже LEV Development створює не бездушну коробку, а нерухомість з філософією.

LEV club

Вітаємо в клубі LEV Development. Отримуйте власну систему знижок на квартири від девелопера та івенти наших партнерів.
-0.5%
Картка Black

Даруємо 0,5% знижки на квартиру за першу консультацію.

-3%
Картка Gold

Чорне золото. Міняємо картку Black на Gold, якщо купив квартиру в LEV Development. Тепер у тебе 3% знижки.

-5%
Картка Platinum

Клієнтам LEV Development, які з нами пройшли вогонь, воду та мідні труби, даруємо картку Platinum і 5% знижки.

Бажаєте
отримати
картку?

Чому ми леви?

Кажуть, щоб змінити світ потрібно застосувати глобальний досвід локально. Саме тому в 2015 році Олександр Островський спільно з Василем Левицьким заснували LEV Development.

Ми назвали свою компанію на честь міста, яке любимо та в якому прагнемо розвиватися й застосувати цей принцип. LEV Development – це про Львів.

Для нас Львів майбутнього – це місто, де простір належать людям, де дитячі майданчики – це норма, а не вимога. Де, щоб прогулятися достатньо вийти на подвір‘я, а не їхати на променад у центр. Де хочеться більше: жити, бути, розвиватися і ставати кращим у кращому місті. Ми створюємо такий Львів уже сьогодні. Це саме те глобально, яке ми реалізовуємо тут: концепцію простору, де зручно кожному.

Наша мета — створювати виключно концептуальну нерухомість. Тому кожна ідея, реалізована LEV Development, неповторна і враховує потреби клієнтів.

Урбаністи та архітектори, які працюють з LEV, «горять» ідеєю змінити це місто, пристосувавши його до потреби мешканців, а не навпаки.

А для тих, для кого нерухомість – це, передусім, вдала інвестиція, ми створили наш перший мережевий готель біля ТК Буковель. Ставши власником апартаментів, ви отримуєте вдалий об’єкт для інвестування.

То що, змінимо світ разом?

Житловий комплекс
Кількість кімнат
1 2 3
Площа, м2
Ціна, грн/м2
Поверх
Додаткові опції
ПІДІБРАТИ КВАРТИРУ